כיצד לעצב אתרים ו-5 דברים שיתמודדו כל מעצב אתרים מתחיל

רובנו לא מתמצאים במחשבים ולכן עיצוב אתרים הוא לא ממש טבע שני. אז כשזה מגיע לעיצוב אתה הולך להיתקל בכמה בעיות

1. ידע טכני

2. תוכנה יקרה

3. אירוח

4. כתובת אינטרנט

5. זמן

5 הדברים האלה יכולים להיות סיוט או טיול בפארק.

מה שאתה צריך זה תוכנה כלשהי, כמה עצות שאני יכול לתת לך. אתה ממש לא צריך להיות מיומן במחשבים כדי לעצב אתר אינטרנט. אתה גם לא צריך לבזבז המון כסף על תוכנה כדי לבנות אתר בעל מראה מדהים. אלא אם כן אתה בונה אתרים עבור לקוחות בעלי הכנסה גבוהה, אתה יכול לחסוך לך כסף ולהסתפק בחינם לעת עתה.

ידע טכני

אין באמת דרך לעקוף את האפשרות לדעת איך טכניקה. אתה תצטרך להשקיע כמה שעות כדי להבין מה אתה בעצם עושה. חשוב להבין איך קישורים עובדים אז כשמשהו לא מופיע באתר אז אתה יודע איך לתקן את זה.

אתה גם צריך להבין קצת ב-HTML, אז אם אתה צריך למקם קוד באתר, אתה יכול לעשות זאת בידיעה היכן לעשות זאת.

הימנעות מתוכנות יקרות

יש תוכנה בה הרבה ניסיון שאנשי טכנולוגיה משתמשים והיא נקראת NVU. זה הופך את עיצוב האתר לקל כמו חיתוך פשטידה. אתה יכול כמעט בלי ידע ב-HTML ועדיין תוכל לעצב אתר נחמד.

החדשות הטובות הן שזה בחינם. החדשות הרעות הן שאתה צריך באמת להשקיע זמן כדי להכיר את פעולות התוכנה. אבל זה שווה את זה.

בחירת אירוח נכון

כל אתר צריך בית, ולבית הזה אנחנו קוראים Hosting Servers. אתה תצטרך להשיג שם דומיין ולהקים אירוח עם חברה שתבחר. אני אישית אוהב את האירוח של מעל ים כי זה ממש זול ועושה את העבודה.

ודא שאתה בוחר בחברה אמינה ומוכחת מכיוון שאתה לא רוצה שלקוחות פוטנציאליים יגלשו באתר שלך בזמן שהאתר שלך מוריד. Go Daddy הוא אחד טוב ו-Gatorhost.

אתה צריך כתובת אינטרנט

כשאתה מעצב אתר אתה רוצה לבחור את הנושא של מה שאתה רוצה ואז בחר שם שקשור אליו. אז אם אתה הולך לבנות אתר עבור נדל"ן אז אתה צריך דומיין כמו RealEstate4You.com.

קצת לא מובן מאליו. אם אתה הולך על מכירות והכרה במותג, הייתי אומר לקנות .com או .net, אבל למטרות מידע, הייתי עושה .info או .biz. כדי לקבל שם דומיין עליך ללכת אל GoDaddy.com עבור שמות זולים.

זה ייקח זמן

אחרון זה הזמן, זה ייקח זמן לבנות עיצוב כמו שאתה רוצה שהוא ייראה. לפעמים תיתקלו בבעיות טכניות בתוכנה שיעכבו את תהליך התכנון.

הקפד להקדיש זמן לבדיקת פעולות האתרים והקישורים. דבר אחד שאתה צריך לזכור הוא שקובץ ה-"index.html" שלך יהיה הקובץ שנפתח אוטומטית כאשר מישהו מכניס את שם הדומיין הנבחר.

במאמר זה למדת את הדברים הכרוכים בעיצוב אתר וכיצד לעצב עם תוכנה חופשית.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *