כיצד למכור את עיצוב הסיפון שלך

מעצבי פנים תמיד מעלים רעיונות נהדרים לשיפור הבית. אם עשית עיצוב ייחודי לחפיסה שאתה חושב שאנשים רבים יאהבו, אתה יכול גם למכור את זה ולהרוויח קצת כסף. ישנן דרכים רבות למכור רעיון עיצובי לבית. כל שעליכם לעשות הוא לברר מהן הטובות ביותר עבורכם מהטיפים הבאים.

1. הציעו אותו לאדריכל שאתם מכירים

אלא אם כן אתה אדריכל מורשה, מעצב פנים או בנאי בעסק של בניית סיפונים לבתים, יהיה לך קשה להרוויח כסף מהעיצוב שלך. אתה צריך להציע את זה למישהו שמעצב באופן מקצועי לבתים. אדריכל ישמח לקחת את העיצוב שלך אם יש לו לקוח שרוצה דק משולב בביתו. תארו לעצמכם כמה זמן ואנרגיה יחסוך אדריכל אם הם לא יצטרכו עוד לתכנן את הדק כי הם קנו מכם את העיצוב שלכם.

2. למכור אותו באינטרנט

אם אינך מכיר אף אדריכל או מתבייש מכדי לגשת לאחד, אולי תוכל למכור את העיצוב שלך באינטרנט. אתה יכול ליצור אתר משלך אם אין לך עדיין, או שאתה יכול למכור אותו ב-Craigslist. אבל זכור לא להציג את כל העיצוב כי מישהו יכול פשוט להעתיק אותו ללא ידיעתך ויהיה קשה לדעת אם זה קורה. הצע להביא באופן אישי את השרטוט או עיבוד התלת-ממד שלך למיקום של הקונה הפוטנציאלי.

3. שותפות עם חברת שיפוצים

אתה יכול גם לשתף פעולה עם חברת שיפוצים שתתקשר אליך אם הם צריכים עיצוב מרפסת או מרפסת. זה רעיון טוב מכיוון שדקים ופטיו הם פרויקטי שיפוץ פופולריים כך שלא יחסר לכם לקוחות. הקפידו על יותר מעיצוב אחד כך שללקוחות יהיו אפשרויות. צור תמיד רינדור תלת מימד של העיצובים שלך כדי להראות ללקוחות פוטנציאליים.

מצאו חברת שיפוצים שישרה ולא תדפוק אתכם. לכו למשרד שלהם ומכרו את עבודתכם או הציעו להם את שירותיכם. אין שום נזק בלנסות.

זכויות יוצרים

לפני שאתה נותן למישהו לראות את העיצוב שלך, בדוק את חוק זכויות היוצרים של המדינה שלך ובדוק אם ניתן להגן על עיצוב הסיפון שלך. אחרי הכל, העיצוב שלך הוא הקניין הרוחני שלך וזכויות יוצרים היא שכבת הגנה כדי להגן על העיצוב שלך מפני שימוש על ידי אחרים ללא רשותך.

למכור את עיצובי הסיפון שלך עשוי להיות קשה, אבל אם יש לך נחישות, אתה יכול למצוא אדריכל או חברת שיפוצים שתשלם עבור העבודה שלך כדי שתוכל להרוויח כסף.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *