כיצד לבחור חברת עיצוב אתרים

באינטרנט כיום ישנם אנשים רבים המכנים את עצמם מעצבי אתרים וחברות עיצוב אתרים. יש אנשים שעושים את זה בשביל הכיף, כתחביב או במשרה חלקית. מעצבי אתרים שמעצבים במשרה מלאה הם הדרך ללכת.. מי שעושה עיצוב אתרים במשרה חלקית נוטה לא לקחת את זה ברצינות כמו מי שעושה את זה למחייתו. יש גם אנשים שעוסקים בעיצוב אתרים, שאין להם הכשרה רשמית. ודא שלמעצב האינטרנט שלך יש הכשרה רשמית מבית ספר מוכר. אנשים שהם אוטודידקטיים, למרות שאני מפרגן להם על כך, הסתמכו על האינטרנט על כל המידע שלהם, וכפי שאתה יודע מידע באינטרנט יכול להיות לא מדויק.

חוויה רלוונטית

חברת עיצוב אתרים שתבחר לפרויקט שלך צריכה להיות בעלת ניסיון רלוונטי. אם תרצו שיעצבו אתר מסחר אלקטרוני, עדיף לבחור מעצב אתרים שיש לו אתרי מסחר אלקטרוני בפורטפוליו. חברת עיצוב האתרים שלך צריכה להיות מוכנה להגיש הצעה לפרויקט האתר שלך יחד עם חוזה. היזהרו מחברות שלא נותנות לכם חוזה רשמי. החוזה צריך לפרט בדיוק מה יעשה מעצב האינטרנט וכמה זמן זה ייקח, המחיר ומה הסכמתם לספק. חוזה רשמי הוא הדרך הטובה ביותר להימנע מחילוקי דעות בין מעצב האתר לבינך. ודא שהחוזה שלך מתאר כל בעיה אפשרית שיכולה לקרות.

סוגים שונים של אתרים

ישנם סוגים שונים של אתרים כגון: HTML סטטי (סוג חוברת), מסחר אלקטרוני (עם עגלת קניות), מסד נתונים, פלאש ואתר עם מערכת ניהול תוכן משלכם. כל אלה חייבים לבוא לפרספקטיבה כאשר אתם מחפשים חברת עיצוב אתרים. לדוגמה, אם אתה מחפש אתר פלאש אינטראקטיבי מלא, מוטב שתוודא שחברת עיצוב אתרים שתבחר עשתה אתרי פלאש רבים. יש הבדל בין חברות שיכולות לעשות כותרות פלאש לאתר HTML סטנדרטי לבין מעצבי אתרים שיכולים ליצור אתר פלאש מלא. ההימור הטוב ביותר שלך בבחירת חברת עיצוב אתרים הוא לקיים פגישה פנים אל פנים כאשר אתה מדבר על איך אתה רוצה שהאתר שלך יראה, גם כמה סקיצות וכמה כתובות של אתרים שאתה אוהב. זה נותן לחברת עיצוב אתרים הזדמנות להבין היטב מה אתה מחפש וסיכוי טוב יותר לתת לך הצעה מדויקת.

דברים שצריך לקחת בחשבון

האם לחברת עיצוב אתרים יש חבילת עדכון? עליך לדעת כי לאחר יצירת האתר שלך, מעת לעת תידרש לעדכונים. אולי הם יהיו קטנים אולי לא. אם לחברת עיצוב אתרים שאתם בוחרים אין חבילת עדכונים, כדאי לברר לגבי מחיר העדכונים לאחר העיצוב הראשוני. כדאי לקחת בחשבון את מחיר העדכונים לפני שמתחילים בתהליך העיצוב. ודא שחברת עיצוב אתרים או מעצב אתרים שאתה בוחר מציבה יעדים ריאליים עבור ציר הזמן. בדרך כלל אם זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי אז זה כן.

למעצבי אתרים רבים יש סגנון אישי משלהם. למשל הסגנון האישי שלי הוא צבעים נקיים ובהירים. חלק מחברות עיצוב אתרים אוהבות פלאש ותמיד בונות אתרי פלאש. זה לא יהיה אידיאלי אם אתה מחפש אתר ידידותי במיוחד למנועי חיפוש.

תצטרך גם לשקול ערבויות. האם חברת עיצוב אתרים הפוטנציאלית שלך מציעה אחריות? רוב חברות עיצוב אתרים לא. אז כשאתה מוצא אחד שכן, אתה יכול לדעת שהם מרגישים מאוד בטוחים ביכולות שלהם. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא: האם חברת עיצוב אתרים מציגה מספר טלפון שניתן ליצור איתה קשר. לפעמים כלקוח היית רוצה לדבר עם מישהו, לא רק לקבל תשובה למייל למחרת.

איך למצוא חברת עיצוב אתרים

ישנן מספר דרכים למצוא חברות עיצוב אתרים באזור שלך. אחת הדרכים היא לחפש ברשת: "עיצוב אתרים של ונקובר" או "עיצוב אתרים של סרסוטה", כמובן תלוי בעיר הקרובה אליכם. אתה יכול גם לחפש בדפי זהב עבור חברות עיצוב אתרים. רוב חברות עיצוב אתרים שיכולות להרשות לעצמן לפרסם שם כבר בנו מוניטין די טוב והן עסקו כבר זמן מה.

אפשרות נוספת היא חיפוש באינטרנט וכשאתה רואה אתר שאתה באמת אוהב, בדוק אם יש קישור בתחתית העמוד או בדף יצירת קשר.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *