יתרונות וחסרונות בלהיות מעצב משחקים

יש הרבה אנשים שיש להם עניין להפוך למעצב משחקים אבל לא בטוחים אם לעשות מזה קריירה או לא. המטרה העיקרית של מאמר זה היא לספק מידע שיעזור לך לעשות את הבחירה הזו. יש לקחת בחשבון משתנים רבים ושונים ולהלן רשימה עם כמה מהיתרונות והחסרונות בלהיות מעצב משחקים.

יתרונות

לעצב משחקים זה כיף. יצירתם כמכלול היא מאוד מהנה, כמו העבודה על כל מכניקות המשחק השונות ולהעלות מושגים חדשים ומעניינים. פעמים רבות כשחקן, אתה עשוי לחשוב איך אפשר לשנות משהו במשחק הזה לטובה. כשזה התפקיד שלך, אתה לא רק יכול לחשוב על הרעיונות האלה אלא גם ליישם אותם.

אתה גם מקבל תגמול על יצירתיות וחדשנות. יצירת משחקים בפני עצמה יכולה להרגיש מאוד מתגמלת וכאשר יש תגובה חיובית למשחק שלך, זה אפילו טוב יותר. בניגוד למקצועות רבים שבהם הדברים נקבעים מראש, מעצבי משחקים מחפשים כל הזמן דברים חדשים ומשפרים דברים שכבר קיימים.

למרות שהשכר אולי לא גבוה כמו מקצועות אחרים, יש הרבה אנשי מקצוע בענף הזה שמרוויחים די טוב למרות ששוק עיצוב המשחקים לא קיים כל עוד תעשיות אחרות. מספר מקורות הקשורים בתעשייה מציינים כי המשכורות למקצוע זה נעות בין 50,000 ל-80,000 דולר בשנה ובממוצע של 57,500 דולר. חלק מהחברות נותנות גם בונוסים וחלקים מהרווחים.

יש מגוון של שווקי נישה שנפתחים. לדוגמה, ייתכן שתבחר לעצב משחקים למחשב, קונסולה, נייד או אינטרנט. אז שוב, הבחירה שלך עשויה להתבסס על ז'אנר המשחק שאתה הכי אוהב, כגון: FPS, RTS, MMORPG, פאזל, ספורט וכו'. עם מגוון זה, זה אפשרי למעצבי משחקים לבחור את האזור שהם הכי אוהבים וללמוד ליצור משחקים בתחומים האלה.

חסרונות

שעות ארוכות. לא רק שתרגול הכישורים שלך ליצירת משחקים לוקח זמן רב, העבודה בעיצוב המשחקים גם גוזלת זמן רב. עסקי עיצוב המשחקים ידועים גם בכך שעובדים נאלצים לעבוד בצורה ממצה בתקופות משבר, שלעיתים עשויות להימשך מספר חודשים.

ייתכן שתצטרך לעבוד על משחקים שאתה לא מאוד מעוניין בהם. בשל הצמיחה המדהימה של התעשייה הזו, והמספר העצום של משחקים שנוצרים, ההסתברות שזה יקרה אינה גבוהה במיוחד. גם אם זה אכן יקרה, אפשר להפוך את זה למשהו חיובי אם זה יביא מאוחר יותר לקידום כלשהו, ​​תוספת שכר או יצייד אותך בכישורים חדשים.

עם הצמיחה של תעשיית עיצוב המשחקים, התחרות גם גוברת. אמנם ישנן משרות חדשות שנפתחות ללא הרף, אך התחרות נעשית עזה יותר. כמובן, זה רק אומר שאתה צריך להיות מוכן היטב.

כמו בכל מקצוע, יש גם יתרונות וגם חסרונות להיות מעצב משחקים. כל מי שיש לו תשוקה למשחקים, בעל חוש חד לפתרון בעיות ומינון טוב של יצירתיות, ימצא עבודה בעיצוב משחקים אופציה מהנה ומתגמלת בתעשייה צומחת במהירות שיש לה עתיד מבטיח.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *