טעויות שמעצבי אופנה חייבים להימנע מהם

עיצוב אופנה הוא קריירה מאתגרת בפני עצמה ואם אתה מתחיל לעשות טעויות, אתה רק הולך להחמיר את המצב שלך. כל הטעויות אינן רעות, שכן למידה מהן היא חשובה ומהווה את מעצבי האופנה הטובים ביותר. עם זאת, ישנן כמה טעויות נפוצות שהרבה מעצבים עושים, שבסופו של דבר מנחיתות אותם במים חמים.

כנות, לא רק לאחרים, אלא לעצמך חשובה מאוד בתעשיית האופנה. יהיו זמנים שאתה תעשה טעויות, אבל איך ומה שתלמד מהן יהיה מכריע להצלחתך. יש כמה דברים שכדאי להימנע מהם כדי להיות אחד המעצבים הטובים ביותר. מה הם? בואו נסתכל:

חושב שאתה יודע הכל

אחת הטעויות הנפוצות שעושים מעצבי אופנה היא להאמין שהם מודעים לכל מה שצריך לדעת על עסקי האופנה. תפיסה כזו יכולה לפעמים להיות לא מכוונת ויכולה להוביל לתוצאות הרות אסון על הקריירה או העסק שלך. הגישה ללמוד היא צעד חשוב לשיפור והפיכה למעצב אופנה מצליח. תמיד יש מישהו שאתה יכול למצוא בחברה שלך שאולי יודע יותר על משהו שאתה עובד עליו, אז זה רעיון טוב לבקש את העזרה והמומחיות שלו. מיטב המעצבים משתפרים ולומדים כל הזמן וזה הרגל שכדאי גם להתרגל אליו.

לא אכפת מהכספים

הרבה מעצבים עושים את הטעות שהם מתמקדים יותר מדי בצד היצירתי של הדברים ולא אכפת להם מהכספים. זוהי טעות גדולה, מכיוון שמודעות ליסודות הפיננסיים יכולה להיות נכס חשוב. מעצבי אופנה צריכים לעתים קרובות ליצור תקציבים עבור הפרויקטים שלהם, כמו גם לעבוד במסגרת התקציבים הללו. ידע על ההיבטים הפיננסיים עוזר להקל על התהליך. זה יכול להיות שימושי גם בקבלת החלטות טובות יותר ובמזעור ההסתברות לטעויות.

להיות עצבני לגבי מכירה

למרות שכמעצב אופנה המיקוד והמומחיות שלך לא נמצאים במחלקת המכירות, לעולם אל תימנע מביצוע מכירה וקבלת שיחות טלפון. אפשר להבין שמעצבים עצבניים לגבי דברים כאלה, אבל אינטראקציה עם לקוחות יכולה להועיל גם למעצבים. יתר על כן, מעצבים צריכים ליצור אינטראקציה עם צוות המכירות שלהם ולהמציא תוכניות למכור בצורה הטובה ביותר את המוצר שלהם. תקשורת בין השניים חיונית ביצירת מוצר מוצלח.

הולך על זה לבד

אמנם זה יכול להיות מפתה להגשים את החלומות שלך על עיצוב אופנה לבד, אבל חשוב שתביני שלא ניתן לעשות זאת. אפילו האנשים שנראים כאילו הם לא צריכים שום עזרה יגידו לך את אותו הדבר; הם לא יכולים לעשות את זה בלי עזרה של אחרים. מדי פעם תזדקק לתמיכה והכוונה ממישהו שמצויד טוב יותר או התמודד עם מצבים שאין לך מושג לגביהם. אז אל תתביישו לפנות למישהו כדי לבקש עזרה.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *