טעויות שאומרות לך להימנע מהמעצב הגרפי הזה

הוא לא מבין הוראות

תקשורת טובה חשובה מאוד בין מעצבים ללקוחותיהם. לקוחות צריכים לתת הוראות ברורות ומלאות והמעצבים צריכים להיות אחראים מספיק כדי להבין ולעקוב אחריהם גם אם הם צריכים לשאול שאלות מעת לעת.

כהצעה, מעצבים צריכים לעבור על הנחיות הלקוחות שלהם מספר פעמים, לרשום הערות ולעשות סיעור מוחות. אם המעצב מבולבל עם אחת מההנחיות, חובה לפנות מיד ללקוח כדי להבהיר את הדברים.

הוא לא חושב מחוץ לקופסה

למרות שחשיבה מחוץ לקופסה עשויה להיחשב כקלישאה, זה לא אומר שזה לא נכון. אחת הטעויות הגדולות בעיצוב גרפי בעת יצירת לוגואים ועיצובים אחרים היא להישאר בדרך המהירה ולעשות מה שמוכר.

עיצוב גרפי הוא יצירתי באופיו ולכן, הוא דורש יצירתיות כדי להצליח. מעצבים צריכים לנסות דברים חדשים שהם יוצאי דופן ולא מהעולם הזה. הם יכולים לעשות קצת ניסויים ולשחק. הם אולי לא יצליחו לפעמים אבל הם לעולם לא יידעו אלא אם כן ינסו.

הוא משתמש ב-Too Many Fonts

זה אולי כיף לשחק עם גופנים, אבל זה עלול לא להירשם טוב עם הצופים. זה יכול להיות מעצבן ומעייף לקרוא טקסט שמשנה את סוג הגופן מדי פעם. מעצבים צריכים להשתמש רק ב-3 גופנים לכל היותר בפריסה אחת.

למעשה, עדיף להשתמש בגופן אחד או שניים. סוג אחד של גופן נותן המשכיות, וזה דבר טוב. בעת עיצוב כרטיסי ביקור, מספר הפונטים צריך להיות נמוך יותר מכיוון שיש מקום מוגבל בלבד.

הוא חושב יותר מדי על הכל

גם אם מותר להוסיף עוד לעיצוב, זה לא אומר שצריך לעשות זאת. פשטות היא הדרך הטובה ביותר ללכת. לכן, מעצבים לא צריכים להשתולל בעת שימוש בתוכנה. זו לא טעות גדולה בעיצוב יתר, אבל זה יכול לגרום לבעיות רציניות.

הרבה דברים בעיצוב מקשים על הצופים לחלץ מידע. עיצוב צריך לנשום ולפרוח מעצמו. זה לא כל כך נורא שיש חלל ריק, ורוב הזמן, זה בעצם עדיף מאשר למלא את כל החלל עם דברים.

כאשר עיצוב החוברת מלא בהרבה פונטים, צבעים ותמונות, יש לשנות זאת ולצמצם אותו למינימום. בדרך זו, לקוחות יכולים להתמקד יותר בתכונות המפתח של העסק שלהם שהם רוצים להדגיש.

הוא מבטיח הרבה אבל מקיים מעט

עד כה, מכל הטעויות שכוסו, זו הגרועה והמזיקה מכולן. מבחינת עיצוב גרפי, לעיתים רחוקות תהיה עבודה "מהירה".

כאשר מעצבים דנים במועדים ובציפיות עם הלקוח שלהם, הם צריכים לדאוג שהם לא נותנים תקוות שווא או הבטחות שהם לא יוכלו לקיים. סיום פרויקט מוקדם מתאריך יעד ארוך הוא הרבה יותר טוב מאשר סיום מאוחר מתאריך יעד קצר. כשמדובר בדרישות עיצוב, עדיף לשכור את שירותיו של מעצב גרפי עצמאי בעל מוניטין כדי למנוע עיכובים בפרויקט.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *