טיפים ומשמעת עיצוב פנים

עיצוב פנים תואם את האדריכלות. זה לא קשור לקישוט פנים הבניין. זה כולל שיפוץ בתים, תוכניות קומה וקודי בנייה. מעצבי פנים הם אנשים שמעצבים את פנים המבנים. יצירתיות היא היבט מרכזי במקצוע זה והיא פועלת יחד עם הקמת קורס מופשט.

תחומי עיצוב פנים

יש סדרה די רחבה של דיסציפלינות בקריירת עיצוב הפנים. הם כוללים ביצועים מיוחדים, תפקוד, טכנולוגיית מחשבים, מיומנויות להצגה, דיסציפלינות חברתיות, דיסציפלינות אסתטיות, קידום מכירות ומקצועיות. גם להשלכות תרבותיות יש תפקיד משמעתי ביחס לעיצוב פנים. על מנת להמשיך בקריירה זו, אדם צריך להיות בעל תואר באדריכלות או טכנולוגיה.

תהליך העיצוב

תהליך עיצוב פנים המבנה דומה לכל סוגי המבנים. זה מתחיל בזיהוי היעד, התקציב ולוח הזמנים של הלקוח. זה מה שמעצבי פנים מתייחסים אליו כאל טיסה קצרה. המטרה העיקרית בשלב זה היא לשפר את התשואות של הלקוח.

המעצב מספק ללקוח הצעת עלות, הנותנת את סך העלויות המשוערות של עיצוב הפנים שאמור להתבצע. רוב המעצבים מעדיפים להשתמש ב-Computer Aided Design אבל כמה אחרים משתמשים בסקיצות ביד. המאוחר מציג אינדיבידואליות. עיצוב בעזרת מחשב משמש בעיקר כדי להתאים פתרונות לעיצוב בהשקפות הגיוניות. תוכנית זו חוסכת זמן בהשוואה לשרטוט ידני, שגוזל זמן.

המושגים המקדימים מוצגים לאחר מכן לאישור. לאחר אישור, המעצבים מתחילים להכין תוכניות קומה. לאחר מכן, מפרטים בקשר לריהוט, לשינויים ולגימור. מיקום מחדש של חלונות, דלתות וקירות נעשה במידת הצורך, בשלב זה. בזמן שזה נעשה, המעצב חייב לזכור גם את התוכניות החיצוניות. אם הביצועים מטפלים בניהול פרויקטים, אז מעצבי הפנים עשויים לקחת את התפקיד הזה באופן טבעי.

מפרטי התכנון משולבים בחבילה המשמשת בהמשך את קבלן הבניין לסיום התכנון של הלקוח. שלב התכנון יכול להיעשות שנים ואף חודשים לאחר השלמת דרישות התכנון.

תנאי עבודה

תנאי ההעסקה אינם זהים אצל כל מעצבי הפנים. הם תלויים במקצוע המסוים של מעצב פנים. לחברות גדולות יש תוכנית יומית למעצבי הפנים שלהן, בעוד שלחברות קטנות יותר עובדים עובדים על חוזים.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *