זוהתה מכונית Cybertruck של טסלה שעברה מבחן הגנת כדורים

טסלה אחרי המתנה ארוכה עֲתִידָנִי זה קרוב מאוד לחשוף סוף סוף את הטנדר החשמלי במראה החדש שלו לצרכנים. משלוחים ראשונים של החברה 30 בנובמברזה יתקיים באופן רשמי בסנט הכריז. לפני כן, נחשף צד של המכונית שעשוי למשוך כמה קונים פוטנציאליים.

מנכ"ל טסלה סו אילון מאסקבהצהרה בחשבון ה-X שלו (טוויטר), הוא תיאר את ה- Cybertruck כ טומי גאן סריקה "אל קפונה סטייל" (תת מקלע תומפסון) חֲסִין קְלִיעִים הוא הודיע ​​שהוא עבר את הבחינה. כן, קראתם נכון, הטנדר החשמלי המפורסם מתוצרת אמריקאית. אֶקְדָח מחסנית הכדורים ריקה.

צד הנהג בסרטון שפורסם ברשת החברתית בערך 40-50 נראה שיש לו סימני כדור. מאסק במבחן חסין הכדורים שלהם בתא הנוסעים הוא אמר שהכדורים לא נכנסו. בעוד הבוס של טסלה אמר שהכדורים לא חדרו לחלק הפנימי, זה לא רק החלונות. גוף פלדה נראה שהפנלים נורו.

אמרו שהוא חסין כדורים

לפי מאסק, מתקפת הסייבר היא של טסלה"עדיין המוצר הטוב ביותרהמבחן היה באמת יוצא דופן, אבל של סייברטראק יוצא דופן אל תשכח שזה כלי. המכונית באירוע ההשקה ב-2019 חסין כדורים הם טענו שזה כך ואפילו הראו סרטון על זה. במקביל, לאלון מאסק ולמעצב הראשי של טסלה פרנץ פון הולצהאוזן יש עוד אחד מעניין. להעלות הצגה אנחנו זוכרים שזה עבד.

בשימוש ב- Cybertruck רכבים משוריינים העצרת להראות סיבולת הסתיימה באכזבה מוחלטת. סיכם. בגודל של בייסבול שנזרק כדור פלדה בניסיון הראשון, הכוס התנפצה באלימות. סדוק. הזכוכית הבלתי שבירה של טסלה יותר עמיד למרות שאנחנו לא יודעים אם החברה הפכה אותו לחסום כדורים, בכל מקרה אתה רציני אנחנו מבינים.(מְעוּדכָּן: )
האברי DH'de Do
הערות ופרטים נוספיםSource link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *