השקיעו בריהוט רך – הפכו את הבית שלכם לגן עדן רך וחמים

לאחר שכל הרהיטים הונחו במקומם, כל הקירות נצבעו וכל האביזרים הוצגו לראווה, הדבר האחרון שיש לעשות הוא לרכך את הבית עם ריהוט רך.

וילונות, כריות, שמיכות ומצעים הם מה שאנו מכנים ריהוט רך. בית לא היה נראה שלם ונוח ללא אביזרי הקטיפה הללו. אבל אנשים בדרך כלל לוקחים אותם כמובן מאליו ופשוט קונים כל דבר כל עוד יש להם כריות ווילונות. ריהוט רך, כמו רהיטים, צריך להיתפס כהשקעה.

קודם כל, בעת רכישת ריהוט רך, אתה לא צריך להקריב איכות על פני עלות. אנשים בדרך כלל חושבים כי לקנות ריהוט רך זול זה בסדר כי אף אחד לא ישים לב. נכון, יש וילונות שנראים ממש נחמד שאפשר לקנות במחיר זול יותר. אבל קחו בחשבון את האיכות. זה בסדר לקנות זולים יותר, אבל לוודא שהם יכולים לעמוד כביסה מתמדת. וילונות, למשל, לוכדים אבק וחלקיקים אחרים באוויר ולכן יש לשטוף אותו כל הזמן. אם אתם קונים וילון מחומר זול, רוב הסיכויים שהוא לא יחזיק מעמד עד הכביסה השלישית.

ישנם אנשים אלרגיים בד או סיבים ולכן הם לא יכולים ליהנות הנוחות של כריות. דרך לפתור זאת היא לקנות כריות היפו אלרגניות המטופלות כדי לא לגרום לאלרגיות לאנשים רגישים. יש גם כריות שמטופלות כך שלא ילכדו אבק וקרדית. כריות מסוג זה עולות יותר מהכריות הרגילות, אך אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים באיכות ובנוחות שהן מביאות.

יותר מאשר להביא נוחות בזמן שאתה מתרווח על המיטה שלך או על הספה שלך, ריהוט רך הם גם אביזרים יעילים שאתה יכול להשתמש בהם כדי למשוך תשומת לב. הם מכניסים צבעים שיכולים להדגיש את הבית שלכם עוד יותר. הם יכולים גם לקבוע את מצב הרוח של הבית שלך. לדוגמה, שימוש בכריות או וילונות בדוגמת אוריינטל על רקע פנים נקי ומודרני כבר קובע את מצב הרוח המזרחי. וילונות בגובה מלא יכולים גם להוסיף גובה לבית.

ריהוט רך יכול לשמש גם כדי לתת לבית שלך מראה גלאם. גם אם רק קניתם את הספה שלכם משוק פשפשים או בגראז' סייל, הכנסת שמיכות וכריות עם בד עשיר תגרום לספה שלכם להיראות זוהרת ויקרה באופן מיידי. אותו הדבר ניתן לומר על מיטות. לאחר מספר מספר של כריות במקום רק להשתמש בשניים יגרום מיד המיטה שלך להיראות כמו אלה שאתה רואה בבתי מלון לינה יקרה.

יותר מכל דבר אחר, ריהוט רך יכול להיות מקור נוסף של חום בעונות הקרות. אבל יש לזכור כי ריהוט רך המיועד לחורף לא יכול לשמש בקיץ.

עדיף שיהיו כמה סטים תואמים של ריהוט רך כדי להתאים למזג האוויר. מספר סטים הם גם הדרך הטובה ביותר לגרום לרהיטים הרכים שלכם להחזיק מעמד מספר שנים מכיוון שכל דבר שתכבסו וילבשו יתדרדר בסופו של דבר גם אם הוא עשוי מחומר איכותי. כמו כן, עדיף לנקות יבש את הרהיטים הרכים שלך כדי שהעושר של הבד והצבעים לא ידהה בקלות.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *