הסטארטאפ של שירותי הבריאות Cortica קיבל השקעה של 40 מיליון דולר

התמקדות במחלות המוגדרות כנוירודיברגנטיות קורטיקהלתמיכה בסבב השקעה של 75 מיליון דולר בסדרה D שהתקיים באפריל האחרון. 40 מיליון הדולר קיבל השקעה נוספת. סבב השקעה נוסף, CVS Health Ventures זה נערך בהנהגתו. הם בין שאר המשתתפים בסיור ההשקעות ניהול השקעות אסנסיון, LRVHealth Ve קרן אוניברסיטת ויסקונסין היה.

החברה, שנוסדה ב-2017, הודיעה כי תשתמש בהשקעה החדשה להשקעה ברכישת נתונים, מחקר וטכנולוגיה.

Cortica, שבסיסה בארה"ב, בולטת כספק שירותי בריאות המפתחת תוכניות טיפול לילדים עם מצבים נוירו-דיברגנטיים כמו אוטיזם והפרעות קשב וריכוז. סוזן גו החברה, שהושקה, מציעה שירותי אבחון רפואי וירטואלי ופנים אל פנים. זה עוזר למשתמשים לנהל את הצרכים הרפואיים והטיפול ההתנהגותי שלהם.

היא מתמקדת גם בשיפור השירותים הללו על ידי השקעה בתחומים טכנולוגיים כמו איסוף נתונים ומחקר. המשימה של קורטיקה היא לספק שירותי בריאות שנועדו לענות על הצרכים של ילדים עם אוטיזם ומצבים נוירו-מגוון ובני משפחותיהם.

לקורטיקה יותר מ-1,800 מומחים בדיסציפלינות כגון נוירולוגים ילדים, רופאי ילדים התפתחותיים, אפילפטולוגים, מטפלים באחיות ילדים, פתולוגים בדיבור, מרפאים בעיסוק, פיזיותרפיסטים, מטפלים במוזיקה, מנתחי התנהגות מוסמכים ומטפלי נישואין ומשפחה.

מגוון נוירודיסיטי מוגדר כמושג הטוען שהבדלים במוח האנושי המשפיעים על סוציאליזציה, למידה, קשב, מצב רוח ותפקודים נפשיים אחרים אינם פתולוגיים. לעתים קרובות מוטיבציה להבטיח שלאנשים נוירו-דיברגנטים, במיוחד אלה על הספקטרום האוטיסטי, יש זכויות שוות והזדמנויות עם אנשים נוירוטיפיים.

Source link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *