היוזמה שלי באה מהמשחק הזה מטה תאמר טור OMUR

2 דקות של קריאה

למרות שהוא לא מוכר לכל, התקלות ששיחק במתכות לאורך השנים היו פרי עבודתו של בוק סילם. סיילם, שנקט באמצעים לטפל בעמידות ובליקויים החזותיים שבהם הבחין במחבטים ששימשו במשחק מטקות, הקים את המותג Mat.Co. כיום, סיילם, שמוצריו נמכרים בארץ ובחו"ל, שואפת להישאר בוטיק ולהפוך לשחקן עולמי.

class="cf">

לרובנו יש רעיון או חלום. בעיה, אירוע או תחביב שאנו נתקלים בו ולפעמים משחקים יכולים להיות מקור ההשראה שלנו. גם בוקט סיילם מאיזמיר כתב פריצה משלו בהשראת משחק המכות שדומה לטניס חופים. הוא הפך את המחבט שיצר תוך כדי משחק מטקות למודל עסקי כי הוא היה מוערך ומבוקש. שוחחנו עם Buket Saylam, שהקים את המותג Mat.Co, על נושאים רבים, מהמסע היזמי שלו ועד לתוכניות העתידיות שלו.

זה היה מקור השראה
בוקט סיילם, שאמר "שלום" לעולם באיזמיר ב-1997, גדל במשפחת מסחר. הוא בילה את כל חייו החינוכיים באיזמיר. בוקט סיילם, בוגר הפקולטה לארכיטקטורת פנים של אוניברסיטת איזמיר לכלכלה, צבר ניסיון במקצועו באמצעות התמחויות שונות בתקופת האוניברסיטה. לאחר שסיים את לימודיו בשנת 2020, הוא עשה את הצעד הראשון בחייו העסקיים המקצועיים. ילדות שעברה במפרצים הקסומים של צ'זמה והבריזה האגאית הכחולה והעמוקה שחשה בכל יום היו מקור ההשראה לחייו ולקריירה של בוקט סיילאם. בוק סילם מספר את סיפור המעבר שלו מחיים מקצועיים ליזמות באופן הבא:

class="cf">

מהלך העבודה השתנה
"אהבתי לשחק מתכות בחופי צ'סמה. זה לא משחק מפורסם במיוחד. כמובן, שמתי לב לכמה דברים במהלך המשחק הזה. לדעתי הרקטות בהן נעשה שימוש במשחק מטקות; היו פגמים הן בעמידות והן בהיבטים החזותיים. תוך שימוש בחוש העיצובי והאסתטי שהעניקה לי אדריכלות הפנים, עיצבתי את המחבט שלי והכנתי אותו בסדנה. תהליך זה התרחש בשנת 2017 במהלך שנות האוניברסיטה שלי. באותה תקופה גם עשיתי התמחות בסדנה. אני יכול לומר שזו הייתה נקודת המפנה. מאוד פופולרי היה מחבט מטקות, אותו יצרתי בעצמי תוך כדי. הבקשות התחילו בתור "האם אתה יכול לעשות את זה בשבילנו?" הדרישה הזו שינתה פתאום את מימד העסק".

הוא עשה מגע מקורי
בואקת סילם פתחה בחיי עסקים מקצועיים ובעקבות הדרישות, שאל "מה אני יכול לעשות?" הוא החל לחפש תשובה לשאלה. עם המשימות הללו, סיילאם יצא לכתוב סיפור משלו ב-2021. בוקט סיילה אמר: "עזבתי עם הון משלי. סיכנתי את זה. המיומנות הזו מגיעה מאבי, שמנהל את העסק שלו. בהתבסס על הניסיון הקודם שלי, רציתי להשלים את כל הפגמים ב-Matco עם חומרים שמכבדים את הטבע ומאט.קו נולד. "ניסיתי לעשות שינוי למוצר קיים על ידי מתן מגע ייחודי", הוא אומר.

הוא נפתח גם בחו"ל
למרות שהם מותג חדש, הפופולריות שלהם חצתה גבולות. בוק סילם אומר שהלקוחות נפגשים בעיקר דרך ערוצי מכירה מקוונים. יש להם מכירות גם בחו"ל. סיילה אמרה: "המוצרים שלנו הגיעו לאנגליה, פלורידה ודובאי. אנחנו רוצים להיות במקום הנכון. נחתמו חוזים עם חברות טובות ונוצרו מתנות. סט מטקות המוצר העיקרי שלנו. אבל התחלנו לתמוך בזה עם מוצרים נוספים. מגבת חוף היא אחת מהן. מוצרים חדשים יתווספו בעתיד. "אחת המטרות העתידיות שלנו היא לצמוח עוד יותר בשוק הזר", הוא אומר.

class="cf">

השם מגיע גם מ-MATKOT
Buket Sailam אומר של-MAT.Co יש הבנה שהיא אוהבת טבע, דואגת לקיימות וגם אוהבת לעשות את ההבדל עם המוצרים המיוחדים שלה, ומוסיפה: "מוצר הבכורה שלנו הוא Matkot, ומכאן השם Mat.Co. כמו העיצובים עצמם, לשם המותג ולשפת העיצוב יש מבנה מאוד פשוט ומינימלי. המוצרים שלנו עשויים מעץ ומחומרים בני קיימא כדי לשקף את סגנון המשחק האישי שלך. למרות שהוא מושך תשומת לב עם אפשרויות הצבע בהשראת הטבע שלו, הוא מציע מגע ותחושה ייחודיים בכל משחק. זהו ספורט בו תוכלו ליהנות בים או בגינה ולהיות פעילים בו זמנית. פרקטיות היא גם יתרון; תיק הבד האורגני שלו 100 אחוז מקל לקחת אותו איתך לכל מקום שאתה הולך.

class="cf">

קיסה קיסה
* בוקת סילם הוא למעשה גם יזם וגם איש מקצוע. סילם, שעוסק גם באדריכלות פנים, אמר: "אני עובד בחברה מבוססת פרויקטים. "אני עושה שני דברים בבת אחת", הוא אומר.

class="cf">

* לכל עיצובי מטקות יש חתימה של Büket Saylam. ישנם שותפים לפתרון בנקודת הייצור.

Source link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *