הוכחת מיתון לעיצוב הפנים או העסק לקישוט

אם אתה מתפרנס כמעצב פנים או מעצב, הכלכלה הנוכחית חייבת לפגוע בעסק שלך. כשהכלכלה איטית, אנשים רבים שאחרת עלולים לשכור מעצב פנים או מעצב פנים נאלצים להעביר שירות 'לא חיוני' שכזה לתחתית רשימת העדיפויות שלהם. אם עדיין לא הרגשתם את הצביטה, התאימו את עצמכם מכיוון שהעסק שלכם עלול לצלול באף דרסטי במהלך מיתון כלכלי. אף אחד לא באמת צריך שירותי עיצוב פנים, במיוחד בזמנים שאין להם.

יש גם את העובדה שכל כך הרבה מהימים שלך מבלים בצד העסקי של העיצוב; ניהול משא ומתן מול קבלנים, המתנה להגעת המשלוחים, חיוב, איסוף הצעות מחיר וכדומה. זה כל הזמן שלא מייצר הכנסות ישירות לעסק עיצוב הפנים או הקישוט שלך, וכאשר החיובים של הלקוחות כבר זעומים, זה באמת יכול לפגוע במצב הכלכלי שלך.

אולי אתה אחד ממעצבי הפנים הרבים שעברו הכשרה שבסופו של דבר עבדו בקמעונאות תמורת 100% עמלה. אם הכלכלה מחמירה ואתה עובד אך ורק על עמלה, איפה זה משאיר אותך? אפילו בזמנים טובים, אם אתה עובד עבור 100% עמלה, אתה עשוי להיות הבוס של עצמך ושיהיה לך החופש לשווק את עצמך ללקוחות חדשים במקום להיות קשור לכל חנות אחת.

כשהחלטתי לקחת את שלטון חיי בחזרה ולעשות משהו שיאפשר לי להרוויח מהיצירתיות שלי, שקלתי קריירה בעיצוב פנים. נאבקתי עם האפשרות הזו אינספור פעמים לאורך תקופה של 20 שנה כשלא הייתי מרוצה מהעבודה שלי. חקרתי, ואף ראיינתי, בתי ספר רבים לעיצוב פנים ב"חיי הקודמים"; אבל משום מה מעולם לא עשיתי את הצעד להירשם. החלטתי עם תואר ראשון, MBA וניסיון של כמה עשורים בעסקים, להיות בכיתה שנתיים עד ארבע שנים עם ילדים צעירים ממני ב-20 שנה זה לא משהו שרציתי לעשות.

אל תחשוב עלויות שכר הלימוד ואובדן ההכנסה האדיר בזמן שאתה סטודנט. אז מי יודע כמה שנים של ניסיון בעבודה כמעצב או כעיצוב יצירות יהיה צורך לאחר סיום הלימודים כדי באמת להתחיל להרוויח כסף. רציתי לשחרר את היצירתיות והאהבה שלי לקישוט, אבל בהחלט הייתי צריך להתחיל להרוויח כסף בהקדם האפשרי. אז, הקמתי חברת בידור ביתי משלי.

ברגע שהעסק שלי הושק, הכסף נכנס. במהלך השנה השנייה שלי כשחקן ביתי הרווחתי עד 10,000 דולר לחודש. השווה את זה לשכר השנתי החציוני של 36,150 דולר בשנה למעצב פנים לפי Salary.com השנה. אני מאוד שמח שסמכתי על האינסטינקטים שלי!

אם אתה מעצב פנים או מעצב פנים ואינך מרוויח מספיק כסף, שקול להוסיף Home Staging לתמהיל השירותים שלך או לעבור לקריירה רווחית יותר כ-Home Stager.

הנה כמה דרכים שבהן עסק בעיצוב ביתי יכול להיות רווחי יותר מעסק לעיצוב פנים:

o כבמאי בית אתה מקבל את ההזדמנות לעבוד עם סוגים שונים של אנשים ממה שהיית עושה כמעצב פנים. בדרך כלל, רק אנשים בעלי הכנסה גבוהה מאוד שוכרים מעצבי פנים, מה שמגביל את שוק היעד שלך. Home Stagers עובדים בעיקר עם לקוחות ברמת ההכנסה הבינונית עד העליונה, מה שנותן לך אחוז גדול בהרבה מהאוכלוסייה לשווק אליהם, ומגדיל את מספר הפרויקטים הזמינים עבורך לעבוד עליהם.

o הום סטיירס נהנים מנפח פרויקטים גבוה יותר מאשר מעצבי פנים, כי כל אחד מהם כה קצר באופיו. פרויקט עיצוב פנים אחד עשוי להימשך חודשים (במיוחד כאשר לוקחים בחשבון את זמני ההמתנה לביצוע ריפוד או מסירת רהיטים), אך פרויקט ממוצע הביתי לוקח רק כמה שעות או ימים. אין סיכוי שיכולתי לקשט מאות בתים בתוך כמה שנים כמעצב פנים חדש, כמו שעשיתי כבמאי חדש. עם פרויקטים מהירים כאלה, הום סטייג'ר מסוגל להשלים (ולקבל תשלום עבור) מספר גבוה משמעותית של פרויקטים בשנה מאשר מעצב פנים שלעתים קרובות יש לו עבודת לקוחות בהמתנה שלא באשמתו.

o כאשר הכלכלה איטית, אנשים מבטלים את הדברים הלא חיוניים. עיצוב פנים או עיצוב פנים לא ממש גבוה ב"רשימת הפריטים החיוניים" במיוחד כשצריך לעשות בחירות על מה לוותר, ואין דדליין אמיתי לעיצוב מחדש או שיפוץ של חדר. בתקופות לא ודאות, עיצוב הפנים הולך למטה ברשימת העדיפויות, בעוד הביתיות עולה. לא משנה כמה איטית הכלכלה או כמה שוק הנדל"ן ירד, תמיד יהיו אנשים שחייבים למכור ולעבור דירה עד תאריך מסוים. גירושין, מעבר עבודה, אובדן עבודה, חובות גוברים, מוות במשפחה או לידה גורמים לרוב לאנשים להוציא את ביתם לשוק גם אם זה לא הזמן הטוב ביותר למכור. כאשר בעל בית נואש למכור את ביתו, במאי בית יהיה מעורב לעתים קרובות מכיוון שהמוכר עומד להרוויח נאה מהשירותים שלהם. כאשר לאנשים יש פחות זמן, פחות כסף או פחות הון עצמי בביתם, הם זקוקים לסטסטר ביתי כדי שיוכלו להשיג כל מה שהם יכולים ממכירת ביתם! בתור במאי בית, היצירתיות והכישרון שלך לקישוט ישרתו אותך היטב בזמנים כלכליים איטיים ושוקי נדל"ן איטיים.

אני אוהב במיוחד את כמות החופש היצירתי שאני מקבל בתור במאי ביתי. מכיוון שהלקוחות שלי יודעים שאני מקשט את הבית שלהם כדי למכור ולא בשבילם לחיות בו, אני יכול להוציא לפועל את החזון היצירתי שלי בלי להתערב בהם או להתחשב בטעם שלהם. אני לא יכול לדמיין לבזבז שעות בישיבה עם לקוח שלא יכול להחליט איזה צבע הם רוצים לחדר האמבטיה שלהם, או איזה בד לבחור לוילונות שלהם. ללקוחות שלי לא אכפת מה אני בוחר כל עוד הבית שלהם יימכר מהר יותר בגלל זה. חוץ מזה, עסק ההום סטייג'ינג שלי רווחי ביותר, מה שכל יזם רוצה.

אם עסקי עיצוב הפנים שלך לא מצליחים כפי שקיוויתם, עוד לא מאוחר לעשות שינוי לקראת קריירה יצירתית יותר מספקת שהיא גם רווחית יותר. עשו קצת מחקר על תחום ה-Home Staging. זו קריירה שהיא למעשה "עמידה בפני מיתון".

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *