הוא כתב מכתב לטרבזונספור לפני 21 שנים

נשיא התאחדות הכדורגל הטורקית, מהמד בווקקסי, אמר כי הם ממשיכים במשא ומתן עם סעודיה על הפורמט של ארגון טורניר מרובע של משחקי סופר קאפ על פני תקופה של 5 שנים.

נשיא TFF, מהמד, השתתף בפאנל "מגזר וכלכלה של ספורט ב-GCC ובטורקיה" בפורום הכלכלי של המפרץ לשיתוף פעולה (GCC)-טורקיה שאורגן על ידי פלטפורמת שיתוף הפעולה הבינלאומי ומרכז מחקר המפרץ באיסטנבול. Büyükekşi, מנכ"ל מונדיאל קטאר 2022, נאסר פהאד אל-ח'טרי, סגן שר הספורט, התכנון האסטרטגי וההשקעות של ערב הסעודית, נאיף I. אלדוסארי ונשיא התאחדות הכדורגל האיטלקית גבריאל גרוויני השתתפו.

בשיחה בפאנל, מהמט בויוקקסי אמר שכ-TFF, הם רוצים לקדם את טורקיה על ידי קיום חגיגות סופר קאפ ברחבי העולם לרגל יום השנה ה-100 לרפובליקה, ואמר: "כדורגל יעיל מאוד כמעט בכל מדינה. העולם, לכן לכדורגל יש חשיבות רבה במונחים של קידום מדינות. ערב הסעודית "אנחנו ממשיכים במשא ומתן עם ערב לארגון משחקי הסופר קאפ כטורניר קוואדרופל למשך 5 שנים. גם האיטלקים והספרדים הולכים בעקבות המודל הזה. משחקי גביע המלך", אמר.

בהדגיש שסעודיה השקיעה הרבה בכדורגל, אמר בווקשי: "הם תופסים עמדה חשובה עם העברות מפורסמות בעולם. פגשנו את גרמניה, אבו דאבי וסעודיה. סעודיה הייתה חשובה עבורנו כי העיניים. העולם נמצא ערב הסעודית. העולם יהיה ב-2034." הם ביקשו את הגביע. אנחנו עם מדינת אחינו בעניין הזה. המטרה שלנו היא להראות את יום השנה ה-100 של הרפובליקה של טורקיה לכל העולם על ידי הבטחת הסופר קאפ מוצג בערוצי טלוויזיה רבים ברחבי העולם. המטרה שלנו היא להיות המקום ה-6 בדירוג העולמי של ליגת העל. "הליגה שלנו מארחת משחקים תחרותיים וחשובים מאוד. אנחנו רוצים להראות את זה גם בחו"ל. המטרה שלנו היא שהצוותים שלנו יהפכו למותגים גלובליים ושיהיו להם מעריצים מכל העולם", אמר.

זכינו ביורו 2032 וכל העולם ראה שכל התנאים שלנו מספיקים.

כדי להזכיר לכם שטורקיה תארגן את אליפות אירופה בכדורגל 2032 (EURO 2032) יחד עם איטליה, הנשיא בווקקסי אמר: "ניצחנו ביורו 2032 וכל העולם ראה שכל התנאים שלנו מספיקים. בשנת 2032 נארגן את אליפות אירופה יחד עם איטליה. "נארגנו את זה בטורקיה. שחקנים מכל העולם מגיעים למחנה בערים רבות כמו אנטליה, בולו ואפיון. התשתיות והמלונות שלנו מוכנים ונמשיך לעבוד במשך 9 השנים הללו".

לדברי Buyukeksi, הם מייחסים חשיבות גם להתאגדות המועדונים, "משקיעים זרים השקיעו במועדונים רבים, במיוחד בצרפת, ארה"ב ואנגליה. הראשון התחיל בטורקיה עם Göztepe. אנחנו מייחסים חשיבות לנושא הזה". ערך את הערכתו. אא

Source link

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *