הגישה המתודית לעיצוב גרפי!

יצירתיות היא לא כוס התה של כולם. עבודתו של מעצב גרפי, למשל, היא עבודה יצירתית ביותר. עיצוב גרפי הוא תחום נרחב ויש לו יישומים רבים. זה יכול לשמש גם בעיצוב פליירים, חוברות, דפי מידע, כריכות ספרים, ניירות מכתבים וכרטיסי ביקור. אם אתם בעלי חשיבה סקרנית, אולי אפילו הלכתם עד כדי חיפוש אחר מידע על אתרים שונים בנוגע לעיצוב גרפי ובוודאי יצאתם קצת מוארים, אבל יותר מבולבלים.

הסיבה לכך היא שעיצוב גרפי הוא תחום מיוחד ומעצב גרפי מקצועי עובר שנים של לימוד והכשרה כדי להגיע לרמת המומחיות שיכולה לאפשר לו/ה לקחת על עצמו עבודות כגון אלו. ניקח את המקרה של יזם אשר מקים עסק חדש וזקוק לנייר המשרדי שלו וגם לחומר הדפסה עבור החברה שלו. כמה דברים שמעצב טוב יעשה:

– עוד לפני תחילת תהליך העיצוב בפועל, המעצב תמיד יקיים מספר דיונים עם הלקוח על אופי העסק, חזון החברה, שוק היעד ומטרת הקמפיין השיווקי.

– בדיקת העדפות שיכולות להיות ללקוח. למרות שהמעצב הגרפי הוא זה שבסופו של דבר ייתן לך את כל הרעיונות, לכמה לקוחות יש הבנה כיצד הם רוצים שחומר הדפוס העסקי שלהם ייראה. עם עיצוב, התאמה אישית היא המפתח!

– בחירת הצבעים הארגוניים הנכונים והקפדה על כך שאותה ערכת צבעים נישאת בכל חומרי ההדפסה מוסיפים לתחכום ולכידות העיצוב.

– חשוב לבחור גרפיקה ותמונות מתאימות. למרות שהעלונים/הברושורים צריכים להיראות אטרקטיביים וקליטים, הם לא בהכרח צריכים להיות צעקניים וקולניים.

– עיצוב טוב תמיד יהיה נקי מעומס.

– הגדרת הקלדה כוללת עיצוב הגופן שבו נעשה שימוש, גודל הגופן וכו', שהוא קריטי מאוד לפריסת העיצוב. זה נכון גם לגבי מכשירי כתיבה.

עיצוב מוצרים שיווקיים, במקרה זה, חומר ההדפסה העסקי שלך, כרוך בהרבה צרות וזמן. הדרך הטובה ביותר להוריד מעט מהעומס הזה מהגב שלך היא לעצב את כל חומרי ההדפסה שלך ממעצב גרפי מקצועי. זה יכול להיות נקודת המשען של מסע הפרסום השיווקי שלך ויהיה לה השפעה חיובית על האופן שבו המוצר או השירות שלך ממוקמים.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *