האגודה הבריטית לעיצוב פנים – הארגון המקצועי לעיצוב פנים בבריטניה

האגודה הבריטית לעיצוב פנים (BIDA) הוקמה בשנת 2002 בצ'לסי, לונדון, והיא אגודה מוכרת מאוד של חברי מעצבים, חברות, שותפים וסטודנטים. מטרתו היחידה היא לקדם, לשפר ולתמוך בתפקידם המקצועי של אנשים בתעשיית העיצוב והקישוט. העמותה, שנוצרה באמצעות שילוב של איגוד מעצבי ומעצבי פנים (IDDA) והאגודה הבינלאומית לעיצוב פנים (IIDA), שואפת להעלות את המודעות וההבנה של הציבור למהות הייחודית של עיצוב דקורטיבי טוב בכל ההיבטים של חיי היומיום.

BIDA מחזיקה בחברות בפדרציה הבינלאומית של אדריכלי ומעצבי פנים (IFI). איגוד זה מזוהה עם איגודי עיצוב בינלאומיים אחרים ומייעצים בו מוסדות ידועים, משרדי ממשלה, בתי מגורים פרטיים ואנשי תקשורת. הוא גם מפרסם מגזין ביקורת על בסיס רבעוני – מגזין זה מכיל את כל החדשות האחרונות, העדכונים, הפעילויות, המוצרים והשירותים.

המטרות העיקריות של האגודה הבריטית לעיצוב פנים הן:

  • לקדם סטנדרטים גבוהים במקצוע עיצוב פנים ועיצוב פנים.
  • להקל על חינוך, הכשרה ואפשרות לפיתוח מקצועי למעצבים, ובכך לקדם מצוינות בענף זה.
  • עודד דיון פתוח עם מוסדות וגופים מקצועיים אחרים המוכרים ברמה הלאומית והבינלאומית העוסקים בתעשייה זו.
  • להדריך סטודנטים ומעצבים חדשים לבנות בסיס איתן לעתיד המקצוע הזה.
  • הפוך את המקצוע לזמין באופן עממי על ידי השתתפות בתוכניות קהילתיות התנדבותיות ועודד את המחויבות של החברים בהקשר זה.
  • שים דגש על ההשלכות האסתטיות, הפונקציונליות והסביבתיות של עיצוב.

ההרשמה ב-BIDA פתוחה לכל המעצבים העוסקים, המעוניינים להישאר מעודכנים בהתפתחויות חדשות בתחום זה. חברי BIDA כוללים אדריכלים, סטודנטים, אנשי מקצוע של משרדי עיצוב, עיתונות מקצועית, מוציאים לאור, אנשי שיווק, מעצבי פנים ועוד. הרמות השונות של חברות מעצבים כוללות חברים ועמיתים וחברים שותפים. החברים והעמיתים נדרשים להיות בעלי ניסיון של לפחות 6 שנים בעבודה במשרה מלאה בתחום זה. חברים שותפים נדרשים להחזיק בתואר של שלוש שנים או דיפלומה של שנה בעיצוב פנים ומינימום משרה מלאה של שנה אחת.

האגודה הבריטית לעיצוב פנים מונה יותר מ-130 חברי תאגיד, המספקים מוצרים ושירותים החל מעתיקות, מוצרי מיטות ומצעים, מכשירי חשמל, תריסים ותריסים, בדים וטקסטיל, ומוצרי תאורה ועד ניירות קיר וחיפויי קיר רשימת המעצבים המלאה. וספקים ניתן למצוא באתר הרשמי של BIDA. באתר יש מדור על מידע על קריירה, שבו תוכל לגשת לפרטים על קישורי קורסים, מוסדות קורסים ידועים, מיקומי ניסיון בעבודה וסוכנויות גיוס. פרטים על בקשת חברות, מנויים ודמי חבר מסופקים גם כן.

האגודה הבריטית לעיצוב פנים היא ארגון חשוב הן לאנשי מקצוע בתחום זה והן ללקוחות. כאן, לקוחות יכולים לחפש את המעצב המועדף עליהם על בסיס מיקום, שם, תחומי מומחיות וסגנון עבודה. אתה יכול גם לגלוש ולחפש חברי ספק לפי קטגוריה, מחוז ושם חברה.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *