דרכים ליצור עיצוב אתר רב עוצמה

כדי שעסקים יצמחו ויצליחו הם צריכים אתר אינטרנט מכיוון שזהו בין הכלים היעילים ביותר למימוש מטרתם. זו גם הדרך למשוך לקוחות פוטנציאליים למוצרים ו/או השירותים שהם מציעים. בנוסף, יש לזה טווח רחב יותר בהשוואה לשיטות שיווק אחרות ללא עלויות ההפעלה הגבוהות שלהן. עסקים יכולים לשקול את העצות הבאות ליצירת עיצוב אינטרנט רב עוצמה.

נצל את ההיררכיה החזותית

המונח היררכיה חזותית מתייחס לסידור של רכיבי אתר כמו צבע, גודל גופן, שטח לבן ומיקום כדי לשים דגש על הנקודה העיקרית בכל עמוד. על מנת להשלים קריאה לפעולה (CTA), חשוב להפנות את עיני המבקרים למשהו שהם רוצים שייעשה באמצעות גורמים חזותיים אלו.

כדי להדגיש את הנושא המרכזי של דף הנחיתה שלהם, הם יכולים לעשות את הפעולות הבאות:

  • הגדל את גודל הגופן.
  • מקם את הטקסט בחלק העליון של החלון.
  • בחר צבע מנוגד מכיוון שהוא בולט משאר העמוד.
  • כלול גרפיקה או סרטון שובה לב תוך שימוש במגמות עיצוב אתרים החדשניות האחרונות.
  • השתמש ברווח לבן כדי שהוא יבלוט מטקסט אחר.

השתמש במינימליזם

עסקים צריכים להשתמש ולשלב את האלמנטים שהוזכרו לעיל באתר, אך עליהם לזכור כי יש לעשות זאת במתינות. אם זה מוגזם, זה יגרום לעומס, שיגרום ללקוחות מבולבלים או אפילו גרוע מכך, לייאש.

כמו כן, הם לא צריכים לתת למבקרים לבצע משימות רבות. הם צריכים למזער שדות טופס כמו גם פריטי תפריט ולהתמקד רק ב-CTA אחד שיש לו יעד אחד לכל עמוד.

לפי מחקר של גוגל, משתמשים לא אוהבים מורכבות חזותית. ישנן דרכים לפשט אתר כגון:

  • הסר את הסרגל הצידי – במקום שהקוראים ילחצו על מידע בסרגל הצד, ניתן להקל על התהליך על ידי הסרת האלמנט הזה ופשוט ליצור עמוד ארוך מאוד. כך הם יוכלו לגלול בתוכן ולסרוק הכל, ולהעלות את האפשרות שהמסר של המותג יועבר.

  • לכו על פריסות מוכרות – למרות שהם עשויים לחשוב שעיצוב אתר יוצא דופן יבדל את התחום שלהם משאר המתחרים, המבקרים למעשה נמשכים לפריסות פשוטות עם אייקונים ואפקטים שקל להבין. כמו כן, שימוש במבנה אינטרנט רגיל יכול לשפר את הניווט באתר שלהם.

מתן עדיפות לקריאה

עסקים צריכים לשקול קריאות כדי להקל על המשתמשים לזהות ולהבין את הטקסט באתר שלהם. תעדוף גורם זה יוודא שלמשתמשים לא יהיה קשה לסרוק את האתר שלהם ויזכרו את המידע שהם רוצים שיישמר. הם צריכים להשתמש בגופן האידיאלי ביותר, בגודל הגופן ובצבעים מנוגדים עבור המותג שלהם.

סיכום

אתרי אינטרנט חשובים מכיוון שהם מספקים ללקוחות פוטנציאליים מידע על העסק, הכולל את כתובת המשרד, כתובת הדוא"ל ומספרי הטלפון.

בנוסף, אתרי אינטרנט מאפשרים לעסקים לבנות ולבסס אמינות בנישת הבחירה שלהם על ידי היותם מקור שהם יכולים לסמוך עליו ולהסתמך עליו. אסטרטגיות SEO והתוכן הרלוונטי הטובות ביותר יעזרו לבסס את הסמכות שלהם בתעשייה שלהם תוך שימוש בדומיין שלהם ובעיקר באתר רב עוצמה.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *