לא צריך טלפון יוקרתי או לבוש מעצבים כדי להרשים נשים. כל מה שצריך זה כמה דברים פשוטים וקטנים. מסתכלים על נשים כאל אנשים עם מחשבה מסובכת מאוד. גברים מאמינים בדרך כלל שהם מאוד בררנים לגבי המטופש מכל הדברים וקל להם לעשות משימות קשות. מה שהכי חשוב לנשים לא משנה לגברים ולהיפך. המשך לקרוא כדי למצוא רשימה של דברים שחשובים לנשים (עם זאת, זו לא רשימה ממצה).

גֵהוּת

היגיינה נמצאת בראש רשימת הדברים החשובים לנשים. הם עשויים לסבול בלגן (לא תמיד) אבל אף פעם לא זוהמה. אולי תמצאו נשים רבות שלמעשה אוהבות לזרוק את הבגדים שלהן במקום לסדר אותם בארון שלהן, אבל הן לעולם לא ילבשו בגדים בלי לכבס ולגהץ אותם. נשים אוהבות אנשים נקיים. הם ישנאו את זה אם יש לך ריח רע הנודף מהפה או מהגוף שלך. הם אולי לא יגידו לך את זה אבל ימנעו אותך בטקט. לדברי נשים, זה להיות עצלן ומטונף אם לא מצחצחים ומתרחצים באופן קבוע. הם מצפים ממך לצחצח פעמיים ביום ולהתרחץ לפחות פעם ביום. המעט שהם מצפים ממך הוא להיראות ייצוגי אם לא נהדר; כלומר, גילוח נקי, גזוז שיער, בגדים נקיים ומהודקים שנראים רעננים ואחרון חביב, הם מצפים גם ממך להריח טוב.

להזמין

זה עוד דבר שהם מצפים ממך- להיות מסודר ולא מאורגן ומבולגן. נשים לא סובלות חדר מבולגן. הם מצפים ממך לפחות לשמור את הבגדים, הספרים, התקליטורים, האביזרים וכו' שלך במקומות המתאימים במקום להשליך הכל על המיטה, הרצפה ובכל החדר. הם שונאים לראות דברים בכל מקום. במשרד הם מעריכים משטח שולחן נקי עם כל הדברים שלך מסודרים בצורה מסודרת ומאורגנת. עמדת עבודה שיטתית עם דברים ממוקמים כך שניתן לאתר אותם בקלות היא מה שמרשים אישה – במיוחד אם האישה היא הבוס שלך.

נימוסי שולחן

נשים ממש לא סובלות גרגרנים! לפני הדייט הבא שלך לארוחת ערב עם בחורה, זכור לשנות את נימוסי השולחן שלמדת בבית הספר. למלא את הפה שלך באוכל ולדבר בפה מלא נתפס כהרגל מגעיל על ידי רוב הנשים בסביבה. אכילה סבלנית בפה סגור מראה שאתה אדם מאוד סבלני ומורכב – תכונה שרוב הנשים דואגות לה.

אִישִׁיוּת

אישיות טובה לנשים פירושה אדם בטוח, אמין, נלהב שתמיד מוכן לחידושים. הם אוהבים אנשים בטוחים בעצמם. אם הקול שלך מדשדש אפילו קצת, אז זה סבבה ענקית לנשים. הם פשוט יתעלמו ויחלפו על פניך בפעם הבאה שתפגוש אותם. אין צורך בקול בריטון גדול כדי להרשים אותם – פשוט הפגינו ביטחון עצמי והסתכלו לתוך העין בזמן שאתם מדברים איתם. זה בעצמו יעורר אמון שהם תמיד מחפשים.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *