איך עיצוב פנים יכול לתבל את הבית שלך

דמיין סביבת עבודה פשוטה, עם ריהוט אפור, קירות לבנים, נורות פלורסנט וכמה דברים חיוניים למשרד, כגון מחשב שולחני, עטים ונייר. נשמע די קודר כשאתה מדמיין את זה בראש שלך, לא? כעת דמיינו בית עם ריהוט בז', קירות לבנים, שטיחים בז' או רצפות לינוליאום לבנות, וציוד וציוד בסיסי לבית. נשמע כמו מקום די משעמם לחיות בו, לא?

ללא עיצוב פנים, המקומות הללו יהיו משעממים, חסרי השראה ואפילו מעוררים כאב ראש. חיים ועבודה בסביבות כאלה יכולים ממש להעלות את רמות הלחץ שלך. הבית שלך לא ירגיש כמו בית – אלא, הוא ירגיש כמו מקום שאתה רק הולך אליו כשאתה לא בעבודה או מבלה עם חברים. למעשה, אם הבית שלך היה כל כך אפרורי, אז כנראה היית מציע כל תירוץ אפשרי לצאת! הדבר נכון גם לגבי מקום העבודה שלך – הימצאות במקום כה אפור ועגום יגרום לך להרגיש כמו עבד ולא עובד פרודוקטיבי שמקבל תשלום עבור זמנו. עיצוב פנים ישפר מאוד את שני המקומות הללו, וניתן לעשות זאת בכל תקציב, מיקר ועד זול מאוד!

שכבת צבע טרי היא דרך לא יקרה לעשות שינוי ענק במשרד או בבית. גווני כחול, ירוק וחום חמים יכולים לעורר תחושת רוגע ומיקוד במשרד, או בחדרי מגורים, חדרי אוכל וחדרי שינה. צהובים וקרמים עובדים היטב בחדרי אמבטיה שטופי שמש, והמטבח יכול להיות כל דבר שתרצו! הוספת צמחים ארוכי חיים וזולים כגון קיסוס פוטוס, צמחי עכביש, צמחי תירס, גפנים, שרכים ומינים עמידים אחרים תוסיף נקודות ירוקות לחללים שלך. כמו כן, הוכח רפואית שצמחים בבית ובמשרד יכולים לשפר את איכות החלל עד כדי כך שרמות הלחץ שלכם יורדות באופן דרמטי. אפילו צמחים מזויפים עושים את העבודה – רק זכרו לנקות אותם מעת לעת!

הוספת נגיעות קטנות כגון שימוש במיכלי אחסון צבעוניים ויצירות אמנות או צילומים לקירות תשלים את השיפוץ של המשרד או הבית שלך. החללים האלה ייראו עכשיו מאוד מסבירי פנים, מעוררי השראה ונוחים – ואתם תרגישו הרבה פחות לחוצים. עיצוב פנים אינו מסובך כמו שהרבה אנשים עושים ממנו. זה יכול להיות, אם תרצה, אבל זה יכול להיות גם פשוט, פשוט וזול ליצור חלל נפלא לעצמך, למשפחתך או לחבריך למשרד.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *