איך לקשט פנטהאוז עם מורשת 3D 12×24 פסיפס פאנל עץ עתיק

כעת, תוכלו להמיר את ביתכם לפנטהאוז. Heritage 3D 12×24 פסיפס לוח עץ עתיק מביא את המעמד והאיכות הטובים ביותר. הפאנל המלבני של מראה העץ הפך את הפנים שלך לאטרקטיבי. אתה יכול להתאים את האריחים באופן אקראי על הקיר כדי לכסות את כל הבית. כאן, תכיר את הדרך ליצור פנטהאוז.

עיצוב רעיונות:

זה הזמן לזרוק את ספר חוקי הקלישאה ולנסות כמה רעיונות מודרניים של קישוט. הבתים העכשוויים משתמשים בטכניקות טובות יותר כדי להביא את הנגיעות החדשות בבתים. אם יש לך בית רגיל ויש לך תוכנית לשפץ אותו, נסה לחקור את לוחות העץ. זה יכול לכלול את ההתלהבות.

חלל אחד סלונים יכולים לשפץ אותו בסגנון יצירתי ובוהמייני. שברו את המפלסים לשני חלקים של החדר כך שתקבלו סלון וחדר שינה במקום מגורים יחיד. כעת, עליך לדמיין את קווי התלת-ממד במרחב הזה. יהיו מראות רבים וצריך לסמן את האזורים שיתאימו ללוחות עץ. ניתן לערבב זכוכית כלשהי עם קורות העץ כדי להדגיש את מראה העץ. ניתן להשלים את המתאר הזה עם ספה לבנה, שולחן מרכזי, מיטה ואביזרים אחרים.

אם יש לך דירת שני BHK רגילה ואתה רוצה לשפץ אותה, אז התרכזת בפנים. מכיוון שלא ניתן לשנות הרבה במעבר המשותף, לכן, השיפוץ החיצוני יהיה מוגבל בעיקר באזור המרפסת. פסיפס פנל העץ העתיק של Heritage 3D 12×24 יכול לכסות את הרצפה והקירות של המטבח, פינת האוכל וחדר השינה. בדרך כלל, לוחות עץ אינם כל כך מגניבים לקישוט חדר האמבטיה. לפנלים יש מחיר סביר כך שכל אחד יכול לבחור בדרך זו של שיפוץ.

אם אתה בעל בית, אז אתה יכול ליישם את האריחים בכל מקום שתרצה. בדרך כלל, קטגוריה זו משמשת ב-backsplashes ורצפות.

מדוע אריחי עץ מתלהבים?

לוחות עץ הם בעלי תכונה רכה ואמינה. כאשר אתה דורך על רצפת העץ, אתה יכול להרגיש פחות משוב. הרצפה לא תהיה כל כך קשה. אתה יכול לשאוב כל צעד שלך ועל ידי מעקב אחר מדע הרפואה, שרירי הגוף זוכים להערצה על רצפות פחות לחץ. לפעמים הרופאים אומרים ללכת על האדמה הרכה ברגליים יחפות. זה מזריק את תזונת השריר דרך כפות הרגליים. לכן הרצפה הרכה בבית יקרה לחיים בריאים. פסיפס לוח העץ העתיק של Heritage 3D 12×24 חזק מספיק כדי לשאת לחץ רב והוא שולט גם על טמפרטורת החדר.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *