איך לזהות שעוני מעצבים מזויפים שנמכרים באינטרנט

בעיני הדיוט, שעון מעצב מזויף עשוי להיות בלתי אפשרי להבדיל מזה האמיתי. בזמן שאתה מתמקם בשווקים כדי להסתכל על Watch אז אתה חייב להיות מודע לעובדה שזהו שעון השקעה. תיווכחו לדעת שהמחירים מתחילים באלפים; לכן, הרמז הראשוני שלך יכול להיות תג המחיר המזויף. אם אתה מוצא את עצמך חסר אונים עם עסקה, אתה צריך לקחת זמן כדי לוודא שאתה לא שולל על ידי שעונים מזויפים שנמכרו באינטרנט.

מסיבה זו, תצטרך להחזיק פנס ומים. להלן כמה מהאמצעים שבאמצעותם תוכל להבין את ההבדל בין השעונים המזויפים לשעונים המקוריים.

קודם כל, אתה צריך לבדוק את המחיר. מחירי שעונים מתחילים בכ-2,000 דולר. אם במקרה נתקלת בחנות מקוונת שבה היא מוצעת בכמה מאות דולרים, אין זה סביר שפשוט התמזל מזלך ונתקלת בעסקה מדהימה. אם אתה משוכנע מדי, אז קנה את השעון ואז קח אותו למשווק מורשה לאימות נוספת. אם השעון אינו מקורי, אתה פשוט יכול להחזיר אותו או לבחור בחיובי מחלוקת דרך חברת כרטיסי האשראי שלך למקרה שהחנות מסרבת להחזיר.

הגישה השנייה הטובה ביותר היא להרגיש את משקל השעון ביד. אם יש לך שעון אמיתי אז הוא ישקול יותר משעון זול. הסיבה לכך היא שכל החומרים ששימשו לייצור שעון המעצב המקורי כבדים יותר מאלה שרק מנסים לדפוק. אם אתה מרגיש שהשעון הוא chintzy אז סביר יותר שהוא לא אמיתי.

אמצעי נוסף הוא לסובב את השעון ואז לבחון את הווינדר. תיווכחו לדעת שהמקור הולך ל- Wind בצורה חלקה ובקלות. עם זאת, המזויפים אינם מתפתלים בקלות. אתה צריך לאמת את הסגנון, הצורה והמספרים. אתה צריך להבין באיזה סוג של שעונים מפורסמים. אתה גם צריך לשים לב לתנועת השעון. במקרה, המוכר לא מסיר את גב השעון בזמן שהוא מציג אותו לך אז הם אינם המשווקים המורשים ואינם מוכרים את המקור. לפיכך, עליך לוודא שאתה מקבל את השעונים המדויקים והאותנטיים ביותר.

מאמרים מומלצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *